Zamestnávateľ ma niekedy dojíma k slzám. Za korunku na hodinu by chcel takú pohotovosť, aby človek reagoval do 10 minút. Och, ako mi je smutno - nespravodlivosť svetu vládne! Mám pocit, že niekedy ani počas riadnej pracovnej doby nestíham tak rýchlo reagovať. 🤣 Nech nás sila sprevádza! 🖖